Likwidacja konstrukcji budowlanej przez niedoświadczone podmioty uważana jest często za działanie prostsze w wykonaniu niż jej wybudowanie. Nic bardziej mylnego. Każdy etap prac, jaki obejmuje rozbiórka i wyburzanie obiektów wymaga wiedzy, odpowiedniego przygotowania oraz zaplecza technicznego. Dawniej budynki mieszkalne, ze względu na specyfikę konstrukcyjną poddawane były pracom rozbiórkowym. Współczesne obiekty, w szczególności te powstałe z betonu i żelbetu wymagają wyburzenia.

Gdy teren wymaga nowego zagospodarowania

Podejmujemy się prac wyburzeniowych na terenach zarówno małych, jak i potężnych obiektów, dostosowując działania do ich położenia, cech terenu, rodzaju konstrukcji i jej stanu technicznego. Podczas każdej realizacji dbamy o zabezpieczenie okolicznych zabudowań oraz przestrzeni zewnętrznej. Podejmowane działania opieramy o własne doświadczenie oraz uzyskane, szczegółowe plany budowlane i remontowe obiektów. Zawsze jednak zakładamy, że możemy napotkać wiele niespodzianek – wielokrotnie pozwoliło nam to na bezawaryjne i efektywne przeprowadzenie wszelkich prac.

Bezpieczne prace rozbiórkowe w obrębie Trójmiasta

Nasza firma oferuje usługi mechanicznej rozbiórki i wyburzania obiektów mieszkalnych (domów, kamienic), konstrukcji przemysłowych, małych, jak i wielkopowierzchniowych obiektów użytkowych (garaże, magazyny, hale) oraz elementów infrastruktury drogowej na terenie Trójmiasta i okolicznych miejscowości, oddalonych do 100 km. Prace prowadzimy m.in. przy użyciu koparek gąsienicowych, niezależnie od pory roku. Dysponujemy parkiem maszynowym, który pozwala na prowadzenie prac rozbiórkowych, wyburzeniowych, jak i dalszych, ziemnych robót inwestycyjnych. Na przygotowanym terenie wykonujemy wykopy pod stawy, studnie, pod budowę nowych obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych.

Po zakończeniu prac zapewniamy transport odpadów i gruzu oraz utylizację lub recycling odzyskanych materiałów. Zajmujemy się między innymi demontażem dawnych konstrukcji zawierających azbest oraz ich prawidłową utylizacją. Przez lata zdobyliśmy doświadczenie niezbędne przy rozbiórce budynków mieszkalnych oraz wyburzeniach małych i dużych. Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 693008875. Działamy w całym województwie pomorskim.