Dla naszych klientów wykonujemy różnego rodzaju prace ziemne koparkoładowarką oraz minikoparką. Z naszych usług korzystają liczne firmy budowlane oraz klienci indywidualni. Podejmujemy się każdego zlecenia, a ustalane przez nas stawki oraz terminy realizacji, są atrakcyjne w porównaniu z innymi podobnymi ofertami dostępnymi na rynku. Działamy szybko, posiadamy też rozległą wiedzą na temat robót i zawsze służymy fachową poradą.

Profesjonalny sprzęt do robót ziemnych

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem - koparkoładowarką marki Terwex oraz minikoparką. Nasze maszyny służą do różnego rodzaju robót ziemnych. Można je wykorzystać do prac porządkowych, wykopów czy prac komunalnych oraz równania terenu. Po naszą pomoc oraz sprzęt mogą się także zgłaszać zarządcy dróg - koparkoładowarka oraz minikoparka znakomicie sprawdzą się w trakcie prac przy układaniu jezdni bądź remontowaniu jej odcinków. Nasze maszyny mogą ponadto kopać na głębokość 6 metrów, dzięki czemu można się nimi wspomagać np. podczas przygotowywania budowy pod fundamenty, instalacji szamba, oczyszczalni czy kanalizacji i prac związanych z infrastrukturą elektryczną. Operatorami maszyn są nasi doświadczeni pracownicy, którzy wiedzą, jak postępować w przypadku różnego rodzaju robót ziemnych i którzy szybko i sprawnie realizują powierzone im zadania.

Skontaktuj się z nami

Działamy na terenie Elbląga i to właśnie do klientów z tego rejonu kierujemy nasze usługi oraz ofertę wypożyczenia koparoładowarki oraz minikoparki wraz z operatorem. Oprócz wynajmu i obsługi maszyn prowadzimy na co dzień profesjonalny skup sprzętu rolniczego – z tej opcji mogą korzystać właściciele ciągników i maszyn rolniczych z całej Polski. Oferujemy szybką wycenę oraz wypłatę należności ze sprzedaży. Zachęcamy Państwa do kontaktu. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo aktualne numery, po które możecie do nas dzwonić z pytaniami oraz ofertą współpracy. Ostateczna cena maszyny jest ustalana indywidualnie m.in. na podstawie stanu technicznego sprzętu.
 
Zapraszamy tel 693008875