Nasza Firma zajmuje się wyburzeniami i rozbiórkami obiektów oraz usługami koparką gąsienicową JCB js 220 o wadze 23 tony. Maszyna, którą dysponujemy, jest idealna do dużych wykopów oraz różnego rodzaju robót ziemnych, a także przygotowywania gruntu pod powstanie stawów czy studni.

Profesjonalne wyburzenia maszynowe

Na zlecenie klientów prowadzimy także profesjonalne prace rozbiórkowe. Wyburzamy domy jednorodzinne - zarówno parterowe jak i piętrowe. Można nam także zlecić likwidację innych obiektów, takich jak kamienice, niewielkie bloki, stodoły chlewne czy obory. Powierzone nam zadanie wykonujemy szybko oraz z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, o czym przekonało się już wielu naszych klientów. Wyburzenia poszczególnych obiektów to odpowiedzialne zadanie, do którego za każdym razem się przygotowujemy, uwzględniając specyfikę budynku, ukształtowanie terenu oraz stopień trudności.

Równanie terenu i usuwanie gruzu

W trosce o dobro oraz wygodę klientów działamy kompleksowo. Po wyburzeniu elementów zabudowy możemy posegregować gruz i odpady, a następnie zająć się ich transportem i usuwaniem. Odpady pobudowane, które są pozostałością po rozbiórce i które często sprawiają problem właścicielom obiektu, utylizujemy w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami. Wykonujemy również karczowanie i wyrywanie korzeni i równanie terenu w ten sposób, żeby po wyburzeniu nie został ślad. Korzystając z naszych usług, powierzacie Państwo zadanie prawdziwym fachowcom, którzy dysponują wiedzą oraz doświadczeniem w realizacji rozbiórek różnego typu. Z naszą pomocą to skomplikowane przedsięwzięcie zostanie wykonane precyzyjnie oraz w wyznaczonym terminie. Za każdym razem zasady współpracy ustalamy indywidualnie, dopasowując naszą ofertę do potrzeb konkretnego klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z profilem naszej firmy - oprócz wyburzeń oraz prac ziemnych prowadzimy także skup maszyn rolniczych na terenie całego kraju. Tych z Państwa, którzy chcą przedyskutować ofertę zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego.