Jesteśmy przedsiębiorstwem, dzięki któremu sprzedasz sprzęt budowlany. Jeśli masz urządzenie zajmujące Ci miejsce w warsztacie i już go nie potrzebujesz, koniecznie zgłoś się do nas, a my chętnie je od Ciebie odkupimy! Dzięki temu, że prowadzimy skup minikoparek sprzedasz swój sprzęt po naprawdę atrakcyjnej cenie. Postaramy się dać Ci taką propozycję, abyś mógł cieszyć się dużym zyskiem.

Urządzenia, które znajdziesz w ofercie cechują się przede wszystkim trwałością i solidnością. Z pomocą skupu minikoparek znajdziesz sprzęt, dzięki któremu wykonasz nawet bardzo ciężkie roboty budowlane. Dodatkowo nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz lub wykonujesz prace – działamy na terenie całej Polski, zarówno w Katowicach, jak i Gdańsku.

Prowadzimy również skup koparek, dzięki którym przeprowadzisz większe prace budowlane niż przy użyciu mniejszych wersji tych urządzeń. Dlatego jeśli jakiś sprzęt zajmuje miejsce u Ciebie, koniecznie zgłoś się do nas. Urządzenia w naszym skupie koparek cechują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi i rozwiązaniami technologicznymi, dzięki czemu zapewniają bezawaryjną pracę przez wiele lat. Dlatego chętnie przyjmiemy od Ciebie sprzęt z rocznika 1997 i młodsze. Również staramy się, aby sprzedawane nam urządzenia wymagały co najwyżej remontu wizualnego i ewentualnie lekkiego mechanicznego. Oczywiście najchętniej skupimy te, które są w stanie idealnym.

Decydując się na sprzedaż urządzeń u nas, możesz być pewien, że pojawimy się u Ciebie po odbiór w dogodnym dla Ciebie terminie – nawet na drugi dzień! Tego samego dnia otrzymasz również należną Ci zapłatę.