Wielofunkcyjny sprzęt i wysoce złożone pojazdy o przeznaczeniu budowlanym, stanowią specjalistyczną grupę urządzeń, wymagających szczególnej uwagi, zarówno przy zakupie, jak i podczas późniejszej sprzedaży.

Nasza firma, działająca na rynku od lat, posiada doświadczenie w obrocie sprzętem roboczym nowym i używanym. W oparciu o rzetelną wiedzę z zakresu mechaniki i robotyki, prowadzimy skup maszyn budowlanych od prywatnych właścicieli oraz firm. Jeżeli jesteś w posiadaniu urządzeń stale garażowanych, których możliwości nie wykorzystujesz już podczas wykonywanych na co dzień robót - zgłoś się do naszego doradcy. On pomoże Ci świadomie i z rozsądkiem podjąć najlepszą decyzję, związaną z ich odsprzedażą.

Skupujemy maszyny, bez względu na ich przebieg i eksploatację, spełniające normy bezpieczeństwa, posiadające aktualne dokumenty i poświadczone przeglądy, których stan techniczny umożliwia wydajną, efektywną pracę. Po wcześniejszym ustaleniu szczegółów, prowadzimy również skup maszyn budowlanych, urządzeń rolniczych oraz o przeznaczeniu wielozadaniowym, wymagających nieznacznych nakładów finansowych i napraw. Przyjmujemy zarówno kołowe, jak i gąsienicowe mini koparki oraz sprzęt pełnogabarytowy, w tym koparko-ładowarki, ładowarki teleskopowe, podnośniki koszowe, zagęszczarki, spycharki, walce i prasy oraz inne pojazdy przeznaczone do robót ziemnych czy drogowych.

Jeżeli posiadają Państwo również, w swoich prywatnych lub firmowych zasobach, niewykorzystywane części eksploatacyjne lub osprzęt dodatkowy do powyższych urządzeń, zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Wiemy lepiej niż ktokolwiek inny, że sprzedaż sprzętu budowlanego jest zagadnieniem złożonym, wymagającym zaangażowania i czasu.

Nasza firma gwarantuje Państwu osiągnięcie zysku adekwatnego do rzeczywistej wartości posiadanego sprzętu, w relatywnie krótkim czasie. Dbamy o profesjonalny przebieg współpracy, opartej na preferencyjnych warunkach oraz spełnienie wszystkich, niezbędnych formalności. Skupujemy maszyny budowlane lekkie i ciężkie, ułatwiając Państwu zmianę profilu działalności, modernizację parku maszynowego lub jego całkowitą likwidację, w zależności od potrzeb.

Tel.: 514-863-650