Prowadzimy firmę, które zajmuje się sprzedażą, jak i odkupowaniem sprzętu budowlanego. Nasz skup ładowarek oferuje atrakcyjną cenę za Twoje urządzenia, dzięki czemu możesz liczyć na duży zysk. W naszym skupie ładowarki są przede wszystkim dokładnie przeglądane, tak aby nie posiadały one poważnych uszkodzeń, które mogą wpływać na ich funkcjonowanie. Dlatego też przyjmujemy sprzęty, które wymagają jedynie kosmetycznego remontu lub naprawdę bardzo lekkich napraw mechanicznych.

Pragniemy, aby nasz skup koparko-ładowarek posiadał wysokiej jakości urządzenia. Dlatego też akceptujemy pojazdy głównie z roczników 1997, jak i młodsze – oczywiście im młodszy tym lepiej! Staramy się również naszym klientom oferować odpowiednio wysoką cenę, tak aby każdy kto korzysta z naszego skupu koparko-ładowarek mógł na tym naprawdę zyskać. Propozycje cenową dopasowujemy zarówno do jakości oferowanego nam sprzętu, jak i innych czynników, jak na przykład konieczność przeprowadzenia serwisu.

W naszej ofercie koparko-ładowarek i ładowarek znajdziesz bogatą ofertę pojazdów, dzięki którym bez problemu poradzisz sobie z wszelkiego rodzaju pracami budowlanymi. Jeśli chcesz sprzedać swój sprzęt, wystarczy, że się z nami skontaktujesz a w ciągu doby pojawimy się u Ciebie po odbiór - bez względu na to czy mieszkasz w Szczecinie, Lublinie czy innym rejonie Polski. Działamy tak, aby z naszych usług korzystało się Tobie jak najwygodniej. Podczas tylko jednej rozmowy telefonicznej ustalimy z Tobą absolutnie wszystkie szczegóły, dzięki czemu załatwimy z Tobą wszystko sprawnie i szybko.